Amazon Prime Video, Türkiye’de Temmuz Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Amazon Prime Video, Türkiye’de Temmuz Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

0

Amazon Prime Video abonelerinin temmuz ayında ulaşabilecekleri yeni yapımlar açıklandı. Yapılan açıklamalara göre kullanıcılar bu ay, 2‘si film 3 yeni içerikle tanışma imkanı yakalayacaklar.

Özellikle de uygun fiyatıyla ülkemizdeki tüketicilerin ilgisini çeken Amazon Prime Video, temmuz ayında yayınlanacak yeni dizi ve filmlerini açıkladı. 

 
Platform tarafından yapılan açıklamalara göre Amazon Prime Video aboneleri, bu ay 2’si film olan 3 içerikle buluşma imkanı yakalayacaklar. Temmuz ayının tek dizisi olan Making The Cut, heyecanla beklenen ikinci sezonu ile Amazon Prime Video’daki yerini alacak.Amazon Prime Video’ya temmuz ayında eklenen içeriklere ulaşabilmeniz için “Amazon Prime” abonesi olmanız yeterli oluyor. İlk 30 gün ücretsiz olarak kullanabileceğiniz abonelik paketi, ikinci ay itibarıyla oldukça uygun bir fiyata, 7,90 TL’ye satın alınabiliyor.

Amazon Prime Video’da Temmuz 2021 – yeni dizi ve film listesi:

  • The Tomorrow War (2 Temmuz)
  • Making The Cut: 2. Sezon (16 Temmuz)
  • Jolt (23 Temmuz)

Temmuz ayında Amazon Prime Video Türkiye’de yayınlanacak yapımlar

The Tomorrow War (2 Temmuz)

Amazon Prime Video‘nun en yeni filmlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkan The Tomorrow War, bilim kurgu tutkunlarına soluksuz bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Bir grup zaman yolcusunun hikayesine odaklanan bu filmde, 2051 yılından gelen kötü bir haber dikkatleri çekiyor. Zaman yolcularına göre Dünya, 2051 yılında çok büyük bir uzaylı istilası ile karşı karşıya gelecek. Bundan kurtulmanın tek yolu ise günümüzdeki asker ve kolluk kuvvetlerinin geleceğe giderek, uzaylılarla savaşması…

Making The Cut: 2. Sezon (16 Temmuz)

2020 yılında yayınlanan ilk sezonuyla milyonlarca Amazon Prime Video abonesinin ilgisini çekmeyi başaran Making The Cut, 2. sezonu ile de çok konuşulacak gibi görünüyor. Los Angeles’ta çekilen ikinci sezonda yine Heidi Klum ve Tim Gunn sunucu olarak karşımıza çıkarken, seyirciler bu kez de Los Angeles’ın moda trendlerini yakalama imkanı bulacaklar.

Jolt (23 Temmuz)

Kate Beckinsale’in başrol olarak karşımıza çıkacağı Jolt, “Lindy” isimli bir kadının hayatını anlatıyor. Oldukça nadir olarak görülen ve kötü insanlara karşı oldukça vahşi davranılmasına yol açan bir nörolojik rahatsızlığa sahip olan Lindy, içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için Stanley Tucci tarafından canlandırılan Dr. Munchin’e başvuracaktır. Ancak olaylar, hiç de beklenmedik şekilde gelişecek.

 
 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap