Amazon Prime Video, Türkiye’de Eylül Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı
 1. Anasayfa
 2. Genel

Amazon Prime Video, Türkiye’de Eylül Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

0
Amazon, Prime Video eylül ayında Türkiye’de yayınlayacağı içeriklerini açıkladı. Video kullanıcıları, oldukça hareketli bir eylül ayı yaşayacaklar.

Amazon’un çevrimiçi dizi ve filmlerle birlikte sayısız içeriğe ev sahipliği yapan Amazon Prime Video hizmeti, Türkiye’deki kullanıcılar tarafından da büyük ilgi görüyor. Her ay yepyeni içeriklerini aboneleriyle buluşturan Amazon şimdi, eylül ayında Türkiye’de yayınlayacağı içeriklerini duyurdu.

Amazon Prime Video’ya temmuz ayında eklenen içeriklere ulaşabilmeniz için “Amazon Prime” abonesi olmanız yeterli oluyor. İlk 30 gün ücretsiz olarak kullanabileceğiniz abonelik paketi, ikinci ay itibarıyla oldukça uygun bir fiyata, 7,90 TL’ye satın alınabiliyor.

Amazon Prime Video’da Eylül 2021 – yeni dizi ve film listesi:

 • Cinderella (3 Eylül)
 • The Voyeurs (10 Eylül)
 • Lularich (10 Eylül)
 • Everybody’s Talking About Jamie (17 Eylül)
 • Birds of Paradise (24 Eylül)

Temmuz ayında Amazon Prime Video Türkiye’de yayınlanacak yapımlar

Cinderella (3 Eylül)

3 Eylül’de Amazon Prime Video abonelerinin beğenisine sunulacak Cinderella, özellikle de Camila Cabello hayranlarının ilgisini çekecek. Dünyaca ünlü şarkıcının şarkılarıyla Cinderella hikayesini yeniden harmanlayan film, bir başarının hikayesini anlatacak. 

The Voyeurs (10 Eylül)

Birilerini izlemek, özellikle de o insanların cinsel hayatlarına bulaşmak bizim kültürümüzde pek de hoş karşılanmaz. The Voyeurs da tam olarak bu meseleye odaklanan bir yapım. Bir çift ile o çiftin cinsel hayatına merak duyan komşuları arasında geçen olayları anlatan film, erotizm ile gerilimi bir araya getiriyor.

Lularich (10 Eylül)

10 Eylül’de yayınlanmaya başlayacak ve dört bölüm şeklinde seyircilerle buluşacak Lolarich, temelinde bir belgesel. LuLaRoe isimli bir markaya odaklanan belgesel, bir pazarlama şirketi ile insanların umutlarıyla nasıl oynandığını, her şeyin nasıl tam tersi yönünde gittiğini anlatacak.

Everybody’s Talking About Jamie (17 Eylül)

17 Eylül’de yayınlanacak Everybody’s Talking About Jamie isimli film, Jamie isimli bir gencin sahne önüne nasıl geleceğini anlatıyor. Filmde Max Harwood, Sarah Lancashire, Lauren Patel ve Shobna Gulati başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkıyor.

Birds of Paradise (24 Eylül)

Maddi durumu iyi olmasa da hayallerinin peşinden koşan ve başarılı bir balerin olmayı başaran Kate Sanders’a odaklanan film, Virginia’dan Paris’e uzanan bir yolculuğu anlatıyor.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir