Amazon Prime Türkiye Yeni Diziler ve Filmler – Şubat 2021
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Amazon Prime Türkiye Yeni Diziler ve Filmler – Şubat 2021

0

Amazon Prime Video, Türkiye’de Şubat Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

Amazon Prime Video, şubat ayında Türkiye’de yayınlanacak yapımlarını açıkladı. Yayınlanacak tüm içeriklerde Türkçe altyazı seçeneği olacağı belirtildi.

Geçtiğimiz eylül ayı itibarıyla ülkemizde de hizmet vermeye başlayan Amazon Prime’ın çevrimiçi video servisi Prime Video, şubat ayı boyunca Türkiye’deki abonelerin beğenisine sunulacak yapımları açıkladı.

Şubat ayında Türkiye’deki Prime Video abonelerinin beğenisine sunulacak yapımlar arasında “Bliss” ve “A Map of Tiny Perfect Things” gibi popüler yapımlar bulunuyor. Amazon Prime abonelerine sunulacak tüm yeni yapımlarda Türkçe altyazı seçeneği bulunacak. Bu arada ilk ay tamamen ücretsiz, devam eden aylarda ise 7 TL.

Amazon Prime Video’da Şubat 2021 – yeni dizi ve film listesi:

  • Bliss (5 Şubat)
  • A Map of Tiny Perfect Things (12 Şubat)
  • The Family Man (12 Şubat)

Şubat ayında Amazon Prime Video Türkiye’de yayınlanacak yapımlar

Bliss

Başrollerini Salma Hayek, Owen Wilson ve Nesta Cooper’ın paylaştığı Bliss, 5 Şubat tarihinde Prime Video Türkiye’de yayına giriyor. Yakın zamanda boşanan ve işinden kovulan Greg (Owen Wilson), yaşantısını sokaklarda sürdüren gizemli Isabel (Salma Hayek) ile tanışıyor. İçinde yaşadıkları dünyanın bir bilgisayar simülasyonu olduğuna inanan Isabel’in bu fikirlerine ilk başta şüpheyle yaklaşan Greg, zamanla bu çılgın teoride gerçeklik payı olabileceğine inanmaya başlıyor.

A Map of Tiny Perfect Things

Kathryn Newton ve Kyle Allen’ın başrollerini üstlendiği The Map of Tiny Things, 12 Şubat’tan itibaren Prime Video Türkiye’de Prime üyelerinin beğenisine sunuluyor. Ödüllü yazar Lev Grossman’ın kısa hikayesinden uyarlanan film, hazırcevap Mark’ın aynı günü yaşadığı sonsuz bir döngünün hikayesini anlatıyor. Mark’ın dünyası, kendisi ile aynı döngüde sıkışıp kalan gizemli Margaret ile tanıştıktan sonra altüst oluyor. İkili, içinde sıkışıp kaldıkları günü mükemmel hale getirecek küçük detayları bulmaya çalışırken, bir yandan da bu kaçışı isteyip istemediklerini sorguluyorlar.

The Family Man – 2. Sezon

Hindistan’ın sevilen aile adamı Srikant Tiwari’nin hikayesini anlatan The Family Man’in ikinci sezonu, 12 Şubat’ta Prime Video’da yayına giriyor. Kişisel yaşamıyla iş hayatı arasındaki dengeyi sağlamakta zorlanan Srikant, ikinci sezonda yeni ve güçlü bir düşman olan Raji ile karşılaşıyor. Sürpriz gelişmelerle dolu ve bu sefer kimsenin güvende olmadığı yeni sezonda Srikant, yeni görevleriyle Prime Video izleyicilerine eşsiz bir macera yaşatıyor.

Amazon Prime Video, Türkiye'de Şubat Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı
 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap