Amazon Prime Gaming, 650 TL’lik oyunları ücretsiz veriyor!
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Amazon Prime Gaming, 650 TL’lik oyunları ücretsiz veriyor!

0

Amazon Prime Gaming’in Şubat ayında vereceği tüm ücretsiz oyunlar açıklandı. Söz konusu yapımlar, toplamda 646 TL değerinde.

Amazon, Prime Gaming servisi ile oyunculara hediye oyun dağıtıyor. Bunu her ay düzenli olarak yaparak yapan platform, yüksek fiyatlı AAA kalitede yapımlar da verebiliyor. Bugün ise Prime Gaming’in Şubat ayı boyunca ücretsiz olarak vereceği oyunlar belli oldu.

Amazon Prime Gaming, 9 oyunu ücretsiz veriyor!

Amazon, ilk ay ücretsiz olmak üzere, 7.90 TL (yurt dışında 14.90 dolar) karşılığında kullanıcılarına Prime abonelik hizmeti sunuyor. Bununla beraber, alışverişlerinizde aynı gün teslimat seçeneği ile ücretsiz kargo, Prime Video ve Prime Gaming gibi bazı hizmetler de pakete dahil bir şekilde sunuluyor.

Amazon Prime Gaming

Prime Gaming’in vereceği oyunlar arasında 2002 yılında yayınlanmış The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition da bulunuyor. 129 TL değerindeki yapım, Bethesda Game Studios tarafından geliştirildi ve oyunculardan olumlu puan aldı.

Amazon Prime Gaming’in Şubat ayında ücretsiz olarak vereceği tüm oyunlar;

OyunFiyat (Steam)Tarih
The Elder Scrolls IIaI: Morrowind GOTY Edition129 TL2 Şubat
Onsen Master25 TL2 Şubat
Aerial_Knight’s Never Yield20,50 TL9 Şubat
Divine Knockout105 TL9 Şubat
One Hand Clapping149 TL16 Şubat
BATS: Bloodsucker Anti-Terror Squad18,50 TL16 Şubat
Space Crew: Legendary Edition135 TL23 Şubat
Tunche32 TL23 Şubat
Space Warlord Organ Trading Simulator32 TL23 Şubat

Divine Knockout, geçtiğimiz haftalarda Epic Games Store’da da ücretsiz olmuştu. 105 TL değerindeki çok oyunculu oyunda, tehlike ve heyecan dolu bir arenaya çıkacak ve bazı mitolojik güçlerinizle rakiplerle dövüşeceksiniz.

Yukarıdaki oyunları Şubat ayı boyunca belirtilen tarihlerde platforma giriş yapıp, kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Platform daha önce oyunları tek seferde veriyordu. Bu sefer neden tüm aya dağıttığı bilinmiyor.

Peki sizler Amazon Prime Gaming’in şubat ayında vereceği oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap