Altered Carbon 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Altered Carbon 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

0

Netflix beklenen Altered Carbon 2. Sezon yayın tarihi açıklamasını yaptı.

Başarılı bir ilk sezon geçiren Altered Carbon 2. Sezon bölümleri ile Netflix ekranlarına geri dönüyor. Distopik siber punk dizisi Altered Carbon için 2. sezon yayın tarihi de sonunda duyuruldu. Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre, Altered Carbon 2. Sezon 27 Şubat tarihinde yayınlanacak.

Emmy Ödüllü dizi Richard K. Morgan imzası taşıyan aynı adlı romanları baz alıyor. Seride 2384 yılında insanların bilinç ve belleklerinin vücutlar arasında aktarabildiği bir gelecekte resmediliyor. Bu aktarım hem sentetik vücutlara hem de başka insan vücutlarına gerçekleştirilebiliyor. Meth olarak anılan çok zenginler ise kendilerinin klonlarını yaptırarak bu şekilde sonsuza kadar yaşamak istiyor.

Takeshi Kovacs olarak başrol bu sezonda ise Joel Kinnaman yerine Anthony Mackie’ye geçecek gibi gözüküyor. Kendisinin Marvel Sinematik Evreni’nde The Falcon rolünde olduğunu hatırlatalım. Hatta Disney Plus için çekilen The Falcon and The Winter Soldier dizisinde de bu rolü süper kahraman rolünü sürdürecek.

Altered Carbon 2. Sezon fragmanı da çok yakında yayınlanır diye bekliyoruz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap