Alarmları Şimdiden Kurun: Marvel’s Avengers, 29 Temmuz’da PC ve PS İçin Ücretsiz Olacak

MCU ile ilgili en sevilen oyunlardan biri olan Marvel’s Avengers, 29 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında Steam, PlayStation ve Stadia’da ücretsiz olacak.

MCU ile ilgili en sevilen oyunlardan biri olan Marvel's Avengers, 29 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında Steam, PlayStation ve Stadia'da ücretsiz olacak.

MCU ile ilgili en sevilen oyunlardan biri olan Marvel’s Avengers, 29 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında Steam, PlayStation ve Stadia‘da ücretsiz olacak.

Steam, PlayStation ve Stadia’da bulunan Marvel’s Avengers son derece beğenilen bir oyun olsa da birçok kişi 245 TL olmasından dolayı henüz oyunu deneyebilmiş değil. Oyunun yapımcıları, pahalı olmasından dolayı oyuna bir şans veremeyen oyuncular için yeni bir etkinlik düzenliyor.

29 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek bu etkinlikte Marvel’s Avenger, Steam, PlayStation ve Stadia’da ücretsiz oynanabilir olacak. Aynı zamanda bu süreç boyunca normalden 4 katı daha fazla EXP elde edilecek.
Oyun, sadece bu süre zarfında ücretsiz olacak

Öncelikle oyunun tıpkı Epic Games‘in her hafta yaptığı gibi ücretsiz bir şekilde verilmediğini belirtelim. Oyunu indirmek her ne kadar ücretsiz olsa da 1 Ağustos tarihinden sonra oyuna giriş yapabilmek için yine satın almanız gerekecek. Hafta sonu yaptığınız tüm ilerlemeler, oyunun içerisine kaydedilecek ve satın aldıktan sonra oyunu bıraktığınız yerden oynamaya devam edebileceksiniz.

Oyunu belirtilen tarihler arasında indirdiğiniz zaman, Operation: Future Imperfect ve Operation: Taking AIM gibi bugüne kadar gelen tüm paketlerden faydalanabileceksiniz. Aynı zamanda 27 Temmuz‘da çıkacak Family Reunion Omega Level Threat, Mega Hives ve Odds Scientist Supreme Sector da hafta sonu ücretsiz oynanabilir olacak.

Oyunun Steam’deki listeleme sayfasına buradan, PlayStation Store’daki sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

 
 
Kaynak:https://www.vg247.com/2021/07/22/marvels-avengers-will-free-play-next-weekend-alongside-4x-xp-bonus/.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

2021'in bilim kurgu severler için büyük heyecan yaratan yapımlarından biri olan Dune'dan yeni bir fragman geldi. Pek çok başarılı oyuncuyu bir araya getiren yapım, 15 Ekim'de sinemalarda izleyicisi ile buluşacak.

Yılın Bilim Kurgu Filmi Olmaya Aday Dune’dan Türkçe Altyazılı Yeni Fragman Geldi

Sinema salonları pandeminin etkisinden nihayet kurtulmaya başladı ve vizyonda her hafta yeni filmler görmeye başladık. Biz de sizinle her hafta vizyona girecek filmleri paylaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Gelin, bu hafta vizyona girecek filmlere birlikte göz atalım.

Bilim Kurgu ve Korku Sineması Sevenler Buraya: İşte Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler