1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Advanced SystemCare Yeni Sürüm İndir

Advanced SystemCare Yeni Sürüm İndir
+ - 0

Advanced SystemCare ile bilgisayarınızın performansını en üst seviyede tutabilirsiniz ve tarayıcılarınızın anasayfasının değişmesini engelleyebilirsiniz

Advanced SystemCare, bilgisayar bakımı ve bilgisayar hızlandırma konusu alanında en başarılı programlar arasında yer alan bir sistem optimizasyon programıdır.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabileceğiniz bir yazılım olan Advanced SystemCare bir süre kullandıktan sonra zamanla ağır çalışmaya başlayan bilgisayarınızı canlandırmak ve ilk günkü haline geri döndürmek için kullanabileceğiniz, içerisinde birçok farklı kullanışlı araç barındıran bir sistem optimizasyonu aracıdır.

PC’yi iyice temizleyin

Önemsiz dosya birikimi yavaş bir PC’ye neden olur, Advanced SystemCare 13 daha fazla yer açmak için Windows’ta gereksiz dosyaları derinden temizleyebilir. Sadece bir tıklamayla, sistem kayıtları, geçici dosyalar, görüntü önbellekleri ve güncelleme önbellekleri gibi 26’dan fazla gereksiz dosya türü daha fazla disk alanı açmak için kolayca algılanabilir ve kaldırılabilir. En son sürüm ayrıca PC’deki tüm hesaplarınız için gereksiz dosyaları temizlemeyi de destekler.

 
Advanced SystemCare sadece birkaç tıklamayla karmaşık bakım ve optimizasyon işlemlerini gerçekleştirmenizi mümkün kılmakta.

Advanced SystemCare içerisindeki bakım ve optimizasyon araçları arasında kayıt defteri hatalarını düzeltmeye ve gereksiz dosya temizlemeye yardımcı olan araçlar yer almaktadır. Bu tür hata ve gereksiz dosyalar işletim sisteminizin geç açılmasına ve kapanmasına, bilgisayarınızın komutlara geç tepki vermesine sebep olmaktadır. 
 

Advanced SystemCare sayesinde disk birleştirme ve kayıt defteri birleştirme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede disk performansınız da artmaktadır.Advanced SystemCare Windows açılışı hızlandırma ve Windows işleyişi hızlandırma konusunun haricinde kullanıcılara güvenlik tedbirleri alma imkanı da veriyor.

 Advanced SystemCare içerisinde yer alan tarayıcı koruma araçları tarayıcı eklentisi kaldırma ve anasayfa değiştirme engelleme konularında çözüm üretiyor. 
 
Eğer internet tarayıcınız istenmeyen 3. parti yazılımlar ve eklentiler tarafından ele geçirildiyse bu araçlardan faydalanabilir, anasayfa değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Advanced SystemCare sürekli olarak tarayıcılarınızı denetler ve anasayfanızın ve varsayılan arama motorunuzun izinsiz değiştirilmesini engeller.
Advanced SystemCare ile internet üzerinde yaptığınız gezintilerin izlerini otomatik olarak yok edebilirsiniz. Programı internet tarayıcınız kapandığında gizlilik izlerini otomatik olarak silecek şekilde yapılandırabiliyorsunuz.Advanced SystemCare içerisinde IObit tarafından geliştirilmiş olan diğer kullanışlı araçlara erişmenizi kolay hale getiren Alet Çantası bölümü de yer alıyor. Advanced SystemCare içerisindeki Turbo Güç bölümü oyunlarda veya uygulamalarda bilgisayarınızın performansını ihtiyacınıza göre yükseltebilme imkanı veriyor. Bu araç Windows içerisinde yer alan sistem hizmetlerini ve 3. parti hizmetleri kontrol ediyor, önemsiz olanları sonlandırarak üzerinde çalıştığınız uygulamalara veya oyunlara daha fazla kaynak sağlıyor. Böylece bu oyun ve uygulamalar daha rahat çalışıyor ve performans düşüşlerinin önüne geçiliyor.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

Önemsiz dosya birikimi yavaş bir PC'ye neden olur, Advanced SystemCare 13 daha fazla yer açmak için Windows'ta gereksiz dosyaları derinden temizleyebilir.

ARTILAR

  • Türkçe dil desteği.
  • Şık ve kullanışlı bir arayüz.
  • Sistem optimizasyonu için güçlü araçlar sunuyor.V 13.1.0 | 47.1 MBWindows 10 / Win8 / Win7 / Vista / XP‘yi destekler

EKSİLER

Advanced SystemCare yazılımını buradan İndirebilirsiniz veya Partner web sitesinden 


İndirin.(  https://www.tamindir.com/windows/advanced-systemcare/  )

Kaynak :https://www.tamindir.com/windows/advanced-systemcare/

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap