Advanced SystemCare – Sistem Temizleyici Ve Hızlandırıcı Bakım Aracı İndir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Advanced SystemCare – Sistem Temizleyici Ve Hızlandırıcı Bakım Aracı İndir

0

Advanced SystemCare ile bilgisayarınızın performansını en üst seviyede tutabilirsiniz ve tarayıcılarınızın anasayfasının değişmesini engelleyebilirsiniz

Advanced SystemCare, bilgisayar bakımı ve bilgisayar hızlandırma konusunda alanında en başarılı programlar arasında yer alan bir sistem optimizasyon programıdır. 

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabileceğiniz bir yazılım olan Advanced SystemCare bir süre kullandıktan sonra zamanla ağır çalışmaya başlayan bilgisayarınızı canlandırmak ve ilk günkü haline geri döndürmek için kullanabileceğiniz, içerisinde birçok farklı kullanışlı araç barındıran bir sistem optimizasyonu aracıdır. 
Advanced SystemCare sadece birkaç tıklamayla karmaşık bakım ve optimizasyon işlemlerini gerçekleştirmenizi mümkün kılmakta.

Advanced SystemCare içerisindeki bakım ve optimizasyon araçları arasında kayıt defteri hatalarını düzeltmeye ve gereksiz dosya temizlemeye yardımcı olan araçlar yer almaktadır. 
Bu tür hata ve gereksiz dosyalar işletim sisteminizin geç açılmasına ve kapanmasına, bilgisayarınızın komutlara geç tepki vermesine sebep olmaktadır. Advanced SystemCare sayesinde disk birleştirme ve kayıt defteri birleştirme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede disk performansınız da artmaktadır.

Advanced SystemCare Windows açılışı hızlandırma ve Windows işleyişi hızlandırma konusunun haricinde kullanıcılara güvenlik tedbirleri alma imkanı da veriyor. Advanced SystemCare içerisinde yer alan tarayıcı koruma araçları tarayıcı eklentisi kaldırma ve anasayfa değiştirme – engelleme konularında çözüm üretiyor. 
Eğer internet tarayıcınız istenmeyen 3. parti yazılımlar ve eklentiler tarafından ele geçirildiyse bu araçlardan faydalanabilir, anasayfa değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Advanced SystemCare sürekli olarak tarayıcılarınızı denetler ve anasayfanızın ve varsayılan arama motorunuzun izinsiz değiştirilmesini engeller.

Advanced SystemCare ile internet üzerinde yaptığınız gezintilerin izlerini otomatik olarak yok edebilirsiniz. Programı internet tarayıcınız kapandığında gizlilik izlerini otomatik olarak silecek şekilde yapılandırabiliyorsunuz.

Advanced SystemCare içerisinde IObit tarafından geliştirilmiş olan diğer kullanışlı araçlara erişmenizi kolay hale getiren Alet Çantası bölümü de yer alıyor. Advanced 
SystemCare içerisindeki Turbo Güç bölümü oyunlarda veya uygulamalarda bilgisayarınızın performansını ihtiyacınıza göre yükseltebilme imkanı veriyor. 

performans düşüşlerinin önüne geçiliyor.

Bu araç Windows içerisinde yer alan sistem hizmetlerini ve 3. parti hizmetleri kontrol ediyor, önemsiz olanları sonlandırarak üzerinde çalıştığınız uygulamalara veya oyunlara daha fazla kaynak sağlıyor. Böylece bu oyun ve uygulamalar daha rahat çalışıyor ve performans düşüşlerinin önüne geçiliyor.
Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

ARTILAR

Türkçe dil desteği.

Şık ve kullanışlı bir arayüz.

Sistem optimizasyonu için güçlü araçlar sunuyor.
Bu kadar ballandıra ballandıra anlattık. Yazılımın nereden indirileceğini bende olsam görmezsem kızardım inanın. Arkadaşlar bende yıllardır kullanıyorum ve gerçekten yazılımı zaman zaman kaldırsam da tekrar iftiyaç duyup kurmuşumdur. Yazılım ile ilgili sorunlarınız varsa aşağıda yorum kısımları bu amaçla aktifdir. Sorularınız için buyrun sizi Yorum bölümüne alalım. 

Yazılım Kaspersky Virus kontrolü yapılmış hiç bir ize rastlanmamıştır. 19.03.2019 - 16.48

Yazılım Kaspersky Virus kontrolü yapılmış hiç bir ize rastlanmamıştır. 19.03.2019 – 16.48

Yazılım Kaspersky Virus kontrolü yapılmış hiç bir ize rastlanmamıştır. 19.03.2019 - 16.48

Advanced SystemCare – Sistem Temizleyici Ve Hızlandırıcı Bakım Aracı İndirme linki. Yazılım Partner ortağının web sitesinden indirebilirsiniz. BuradanSürüm: 
Advanced SystemCare
12.3.0.329 Windows

Kaynak: https://www.tamindir.com/windows/advanced-systemcare/

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap