ADSL Modem Ip Kullanıcı adı Giriş Şifre Bilgileri
 1. Anasayfa
 2. Adsl

ADSL Modem Ip Kullanıcı adı Giriş Şifre Bilgileri

0

Microsoft Windows işletim sistemi, İnternet sağlayıcıları ve modem marka değişimi sonucu Adsl modem, IP adresleri, Kullanıcı adı ve fabrika çıkış parola bilgileri aşağıda belirtilmiştir.

Teknolojik değişim yaşadığımız günümüzde birçok bilgisayar kullanıcısı bilgisayar veya modem değiştirdiklerinde internete bağlanmak için kullanılan modem giriş bilgilerinde sorun yaşamaktadır.

Yaşadığımız ortama bir modem alıp, gelen teknisyenin modemi kurması ile her şeyin bittiğini artık sorun yaşanmayacağını psikolojik olarak var sayarız. En büyük yanılgı ise bu aşamadan sonra başlamaktadır. Muhtelif teknik sorunlar yüzünden kapanan internet bağlantısını tekrar aktif edebilmek adına bazen modem arayüzünü sıfırlayıp fabrika ayarlarına dönmemiz gerekebilir.

Bu aşamadan sonra artık teksiniz. Her şeyi kendiniz yapmanız gerekir. Veya teknisyen çağırıp belirli bir ücret karşılığında internetinizi açtırabilirsiniz. Ancak bir kuruşun bile önemli olduğu günümüzde tasarruf yapılması kaçınılmazdır.

Bu ve buna benzer konularda her ne kadar bilen olsa da, bilmeyenlere yardımcı olması ve web sitemin arşivinin genişlemesi açısından, Adsl modem, IP girişleri, fabrika ayarlarındaki Kullanıcı adı, Kullanıcı parola bilgilerini aşağıda verilen doküman çizelgesinde bulabilirsiniz.

Not: Bazı bilgilerin zaman içinde değişebileceğini hatırlatmak isterim.

Adsl modemlerin markalarına göre giriş IP adresleri, kullanıcı adı ve şifreleri:

1. Bu bilgiler Google Drive Doküman olarak tasarlanmıştır.

2. Google Drive Doküman bilgileri web ortamında Kamuya açıktır. Arzu eden kullanıcılar doküman üzerinden bilgi alabilir.

ADSL Google Drive Dokümanı İNCELE

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir