AdSense Politikasıyla İlgili SSS

Blog ve site yayınlarından kazanç sağladığımız, Adsense biz yayıncıların sorunları ile ilgili sıkca sorulan sorulan (SSS) hakkında blog sitesinden tanıtım yaptı. 16 Ocak 2014 Perşembe günü, Adsense’nin yardım sitesinden yaptığı bu açıklamaları hepimizin okuması gerekiyor. Blog ve sitelerimiz için yaşanan problemleri soru ve cevap şeklinde bir araya getirip açılır pencere sistemi ile bizleri sunmakta.

Sıkılmadan çok kısa sürede bilgi sahibi olabilirsiniz. Hiçbiryerde bulamayacağınız bu açıklamalar için sizlere kısa başlıklar vereceğim. Yaşadığınız sorun ve sormak isteyip de cevap bulamadığınız her konu anlatılmakta. Google Adsense çalışma grubunu hiç gördünüz mü bilmiyorum. Merak ediyor iseniz sayfa hakında düşünce ve beğenilerinizi paylaşabileceğiniz ve Adsense ekip resmini görebileceğiniz sayfa linki.  Google Adsense çalışma ekip resmini sizlere buradan verebilirdim. Ancak Google içerik ve hizmet politikaları gereği sayfa alıntıları telif hakları içerdiğinden dolayı sadece link olarak giriş bilgisini veriyorum.

AdSense Politikaları Sıkca Sorulan Sorular İçindekiler :

1. Bölüm: Site içeriği
2. Bölüm: Reklam uygulaması
3. Bölüm: Mobil cihazlarla ilgili konular
4. Bölüm: İtirazlar ve ihlal bildirme
5. Bölüm: Diğer kaynaklar
AdSense politikaları sıkca sorulan sorular içindekiler Giriş Linki  Tüm sorularınız için yardım alabileceğiniz ;

Adsense Google+ Gruplar

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mantar Kanserle Savaşıyor!

Unutkanlık Gideren Besinler