1. Ana Sayfa
  2. Adsense

Adsense Ödeme Doğrulaması


0

Google Adsense Bıc kod listesi ve Adsense ödemelerini yapılandırma konusunda açıklamalarda bulunmuştum.Bu aşamaları tamamladı iseniz, Adsense’nin size gönderdiği tutarı, doğrulayarak hak ettiğiniz toplam tutarın hesabınıza gönderilmesi konusunu inceleyelim.

1. Kazançlar sekmesinde Adsense kumanda paneline giriş yapın

2. Hesap ayarları → Ödeme ayarları sekmesine geçin

3. Ödeme yöntemini düzenle tıklayın

odeme-yontemi

4. Yeni pencerede “Ödeme türünü seçin” sekmesini göreceksiniz.

→ Hesabınız henüz doğrulanmamıştır

→ İban yazan kısımdaki sekmeyi işaretleyerek devam edinodeme-turu-duzunle

5. Yeni pencerede “Banka hesabınızı doğrulayın” yazısını göreceksiniz.

→ Madde 1 açıklaması : Önceden doldurduğunuz kişisel bilgilerinizin olduğu bölümdür.

→ Madde 2 açıklaması : Bankanızdan aldığınız dekondaki para tutarını girin. İki kutu vardır, miktarı dekontda yazılı olduğu gibi girin yoksa hata verebilir.

→ Madde 3 açıklaması : Gönder sekmesine tıklayın.

adsense-hesap-dogrulama

6. Tüm işlemleri tam olarak yaptı iseniz “Banka hesabı doğrulandı” bilgisini göreceksiniz. Bu işlemlerde hata yaparsanız tüm uygulamayı yeniden kontrol ederek yapmanız gerekmektedir.

→ Yaptığınız işlemler doğru ve bundan sonraki para havale işlemlerinizi aynı hesaptan yapmak istiyorsanız “Evet bunu varsayılan hesabım yap” onayına tıklayın.Google Adsense,nin, size gönderdiği parayı hesabınıza kaydettiğinizde, kendi oto kontrol sistemini yapılandırarak bundan sonraki Adsense alacaklarınız doğrulanmış hesabınıza yatırılır. Konu hakkında kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz. Söz sizde.

banka-hesabi-dogrulama

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap