1. Anasayfa
 2. Adsense

Adsense Hesabını Tarayıcıdan Takip Et


0

Blogger, Blog yayınlarınızda ve sitenizde gösterilen Google Adsense reklam kazançlarınızı sitenizden ayrılmadan hesap özetinizi internet tarayıcınızdan görüntüleyebilirsiniz. Blog kullanıcıları olarak, kontrol paneli kazançlar sekmesinden, Google Adsense’e giriş yaparak hesabımıza ulaşıyorduk. Bu uzun uğraşıyı basitleştirerek direk tarayıcınıza ekleyeceğiniz bir uzantı ile hesabınızdaki değişimleri izleyin.

Google Adsense hesabınızı Tarayıcıdan kontrol etmek için yapılması gerekenler ;

⇒ Blog/Site kontrol paneline giriş yapın⇒ Kazançlar sekmesine tıklayın⇒ Google Adsense Kumanda panelini görüntüleye tıklayın⇒ Google Adsense kontrol paneliniz açılacaktır⇒ Sol alt kısımda Google Puplisher Toolbar yazısının altında hemen yükleyin yazısına tıklayın.

chrome-adsense-tarayici-uzantisi

⇒ Açılan pencerede Tarayıcınıza ekleyin, artık Google Adsense kazançlarınızı tarayıcınızda bir tıklama ile izleyin.⇒ Blog sayınız fazla ise her açılan yeni blog için sizden takip için izin isteyecektir. Bizim de amacımız takibi kolaylaştırmak olduğundan izin veriyoruz ve tüm blog kazançlarımızı takip ediyoruz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir