1. Ana Sayfa
  2. Adnan Güney Kimdir ?

Adnan Güney Kimdir ?


ADNAN GÜNEY

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa , Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. 2009 Yılında Network Dizayn’ ın Temellerinin atılmasında büyük rol alıp Kuruculuk üstlenen Adnan Güney, şu anda, Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte.

 

Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa  çalışmalarına da devam ettirmektedir.

 

— Kendi Kaleminden 

Belirli bir teknolojiye yönelmek , ona zaman ve enerjinizi harcamak oldukça uzun bir süreçtir.Bu uzun süreci kariyerinize yön vermesi açısından iyi tasarlamak gerekir.Hedeflenilen pozisyon veya beceriye göre öğrenmeye başlayacağınız yazılım geliştirme teknolojilerini seçmek gerekir. Bu süreç sonunda belirli yetenek ve becerilere sahip oluruz.

 

Network Dizayn ‘ı sizler için tasarladık. Yazılım , donanım , web tasarım ile uğraşan gönül veren tüm bireyleri bir arada toplayabilmek ;  ücretli yada ücretsiz bir şekilde dayanışma içerisinde çalışarak talebi sağlayabilecek insanlar ile bir arada bulunarak  teknoloji çerçevesinde gelişiminizi sağlamanın muhteşem bir duygu olacağına inandık. Sizlerinde buna inanmasını istiyoruz.

 

♥Saygılarımla  Adnan GÜNEY

Webmaster ve Türk Sanat Müziği  Udi

 

Samsun Musıki Cemiyeti 2018 yılı 39’uncu Vuslat’ konser videoları

1’inci bölüm: 39’uncu Vuslat’ konser videosu

2’inci bölüm: 39’uncu Vuslat’ konser videosu