1. Ana Sayfa
  2. Genel

AddThis Tüm Sosyal Paylaşım uygulamaları Şimdi Ücretsiz!

AddThis Tüm Sosyal Paylaşım uygulamaları Şimdi Ücretsiz!
0
AddThis Sosyal Paylaşım web sitesinin tüm paylaşım eklenti uygulamalarını Şimdi Ücretsiz olarak kullanabilirsiniz!
26 haziran 2018 tarihinde Addthis sosyal paylaşım web sitesi ücretli ve ücretsiz tüm sosyal medya paylaşım uygulamalarını birleştirilerek kullanıcılarına ücretsiz hizmet verme kararı aldı.  

Okuyucu ve kullanıcılar için Adthis’in resmi site açıklaması ise şu şekilde gerçekleşti.

Paylaşmak için heyecan verici haberlerimiz var! Hemen başlayarak, AddThis Pro ve Business araçları ve TÜM ilişkili özellikler tamamen ücretsizdir. Evet, ÜCRETSİZ dedik.

Neden bedava?

En büyük sütunlarımızın ikisi, paylaşma ve sadeliktir. Açık olma ve kullanıcılarımız için mümkün olduğunca kolay ve sorunsuz şeyler yapma konusunda kendimizle gurur duyuyoruz. AddThis’i olabildiğince çok siteyle paylaşmak istiyoruz, bu yüzden Pro ve Business ücretli planlarımızdan kurtuluyoruz. Bu kadar basit.

Nasıl para kazandığımızı merak ediyorsanız, verilerimiz ve kitle çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz . Yalnızca değer değişimlerimize dayanan bir iş modelinin müşterilerimiz için en basit ve en şeffaf yol olduğunu düşünüyoruz.

Ne değişiyor?

Araçlarımızın ücretsiz bir sürümünü zaten kullanıyorsanız ya da ödeme yapan bir müşteriyseniz, AddThis entegrasyonunuz değişmeyecek ve bugün olduğu gibi davranmaya devam edecektir. Esasen, tüm kullanıcılar artık en üst düzey müşterilerimiz.

Yani, AddThis araçlarınızın gösterge tablosunda gezinirken, bazı yeni ek işlevler görebilirsiniz : 
Markalama yetenekleri, renk ayarlamaları vb. Dahil olmak üzere daha fazla özelleştirme seçeneği
Daha fazla hedefleme kuralları uygulayabilme
Genişletilmiş tanıtım yetenekleri

Ayrıca, size ortalama 3 saatlik yanıt süresi ve% 98 onay ile aynı büyük desteği sunmaya adadık.”

AddThis sosyal paylaşım ve diğer sosyal paylaşım web siteleri arasındaki paylaşım dolanımını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Büyük resim izle

Web sitenizin Analitiğini incelemek istediğinizde şu şekilde görüntüler ile durumunuzu kontrol edebileceksiniz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap