1. Ana Sayfa
  2. Eklentiler

AddThis Share Gadgedini Bloguna Ekle Videolu Anlatım

AddThis Share Gadgedini Bloguna Ekle Videolu Anlatım
0

AddThis Sosyal imleme butonunu Gadged olarak bloguma nasıl eklerim. AddThis Sosyal paylaşım butonunu gadged olarak Blogger blogunuza nasıl eklemeniz gerektiğini daha önceki yazımızda anlatmıştım. Site, forum, blog sahipleri, kurmuş oldukları sitelerine yazdıkları içeriklerlerden dolayı sadece (Seo) arama motorlarından ziyaretçi almıyorlar.

Sosyal çevrelerin genişlemesi teknolojinin hızla büyümesi nedeni ile güncel hale gelen sosyal imleme servisleri sayesin de bloglarına, sitelerine, daha çok ziyaretçi çekebiliyorlar.

İşte bu noktadan sonra Blogunuza eklediğiniz yazıların içeriklerin bu yazılarınızı okuyan kullanıcılar tarafından sosyal imleme sitelerine paylaşımda bulunmak yazı içeriklerini duyurabilmek için kullanabilecekleri eklentiler ön plana çıkıyor.

Bu imleme servislerinden Add This’de en iyilerinden birisi olarak yerini alıyor.Bu imleme servisleri gibi birçok servislerde mevcut.Teknoloji geliştikçe bu servislere paralel olarak imleme servisleride çoğalıyor. Bu imleme servislerinde üyelik kayıtları yaptıktan sonra blogunuza gadget olarak hemen yükleyebiliyorsunuz.Gadgetin nasıl yüklenmesi gerektiği konusunu günümüz şartlarına uygun olarak bir video yaptım ve size sunuyorum.Gadget kurulumunda sizlere faydalı olmasını dilerim.

Bir sorun yaşarsanız lütfen yorum kısmını kullanınız.Yazılanlardan haberdar olmak için email ile bilgilendir kısmını işaretlemeyi unutmayın. Uygulamayı başlatmak için AddThis sitesine giriş yapıyoruz.

AddThis Sosyal paylaşım Gadget’ini blogunuza nasıl ekleyeceğinizi videomuzda inceleyelim.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap