Açlık Oyunları Kuşların ve Yılanların Şarkısı’ndan İlk Fragman Geldi [Video]
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Açlık Oyunları Kuşların ve Yılanların Şarkısı’ndan İlk Fragman Geldi [Video]

0

Açlık Oyunları serisinin en yeni filmi The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes’in (Açlık Oyunları Kuşların ve Yılanların Şarkısı) ilk fragmanı yayınlandı. Peki bu film ne zaman vizyona girecek ve neler sunacak?

Dünyanın en popüler film serilerinden The Hunger Games -Türkiye’de bilinen ismiyle Açlık Oyunları– en yeni filmiyle karşımızda. Orijinal seriye hayat veren yazar Suzanne Collins’in 2020 yılında yayınlanan “The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes” -Türkiye’de bilinen ismiyle Açlık Oyunları Kuşların ve Yılanların Şarkısı– isimli romanından uyarlanan yeni film, roman ile aynı isme sahip olacak.

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes filmi, serinin beşinci filmi olarak karşımıza çıkacak ve Açlık Oyunları macerası, kaldığı yerden devam edecek. Lionsgate tarafından yayınlanacak filmin ilk fragmanı ise sinemaseverleri nelerin beklediğini ortaya koyacak türden.

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes fragmanı

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes’te hangi oyuncular olacak?

Yaklaşmakta olan film; başta Tom Blyth, Rachel Zegler, Hunter Schafer, Viola Davis, Jason Schwartzman ve Peter Dinklage olmak üzere çok sayıda ünlü oyuncuya ev sahipliği yapacak. Serinin önceki filmlerinde yer alan Jennifer Lawrence, yeni filmde rol almayacak. Filmin yönetmen koltuğunda Francis Lawrence’ın oturduğunu belirtelim. Yönetmen, serinin önceki filmlerini de üstlenmişti.

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes’in konusu ne?

Açlık Oyunları Kuşların ve Yılanların Şarkısı

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes, seri için önbölüm niteliğinde olacak. Filmde, Coriolanus Snow’un (Tom Blyth) hikayesi anlatılacak. Snow’un 18 yaşındaki halinden Panem’in başına geçene kadar neler yaşadığını göreceğiz.

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes ne zaman vizyona girecek?

Lionsgate’in açıklamasına göre Açlık Oyunları serisinin en yeni filmi, 17 Kasım’da vizyona girecek. O gün gelene kadar en az birkaç fragman daha izleyeceğiz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap