Acer Aspire 5 Satışa Sunuldu! İşte Özellikleri ve Fiyatı!
 1. Anasayfa
 2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Acer Aspire 5 Satışa Sunuldu! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

0

AMD Ryzen 4000 serisi mobil işlemci, AMD Radeon Grafikler, yüksek hızlı depolama ve bellekle donatılan Acer Aspire 5 satışa sunuldu! İşte Acer Aspire 5 özellikleri ve fiyatı!

AMD Ryzen 4000 Serisi Mobil İşlemci, AMD Radeon Grafikler, yüksek hızlı depolama ve bellekle donatılan Acer Aspire 5, kullanıcıların iş akışını destekliyor ve projelerin hızla tamamlanmasını sağlıyor. Dar çerçeveli 15,6 inç ekranın sunduğu daha geniş alan birden çok işe odaklanmayı kolaylaştırıyor.

Pratik ve Güçlü

Sadece 17,95 mm inceliğindeki kasasına büyük bir güç sığdıran Aspire 5 (A515-44), AMD Ryzen™ 5 4500U İşlemci, AMD Radeon™ dahili ekran kartı, 8 GB DDR4 belleği ve 256 GB SSD kapasitesi sayesinde, kullanıcıların çoklu görev ihtiyaçlarına kolaylıkla yanıt veriyor. Dizüstü bilgisayar ayrıca 24 GB’a kadar bellek, 1 TB’a kadar M.2 PCIe SSD ve 2 TB’a kadar HDD depolama imkanı sağlıyor.

Aspire 5’in çok çeşitli bağlantı seçenekleriyle kullanıcılar nerede olurlarsa olsun, hızlı bağlantı kurabiliyor. Çift bantlı Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5‘e (802.11ac) kıyasla, ortalama ağ verimini 3 kata kadar artırıyor ve gecikmeyi yüzde 75’e kadar azaltıyor.

USB-C™ yuvası sayesinde, SuperSpeed USB üzerinden 5 Gbps süper hızlı veri aktarımı imkanına kavuşuyor. Ek bağlantı noktaları arasında bir USB 2.0, iki SuperSpeed USB 5 Gbps ve bir HDMI 2.0 bağlantı noktası bulunuyor.
Profesyonel Görünüm

Yeni Aspire 5, kumlanmış alüminyum kapağıyla profesyonel bir görünüme ve daha fazla hava çıkışı sağlayarak termal performansı artıran ergonomik bir menteşe tasarımına sahip.

Kullanıcılar, dizüstü bilgisayarın ince çerçeveleri sayesinde 15,6 inç FHD IPS ekrana daha fazla şey sığdırabiliyor. Aspire 5 ayrıca görüntü kalitesini iyileştirmek ve kullanıcıların gözlerini korumak için Acer Color Intelligence™ ve Acer BlueLightShield™ teknolojilerinden faydalanıyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Aspire 5 (A515-44), 5.968 TL‘den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuldu.

 

kaynak: https://www.acer.com/ac/tr/TR/content/series/aspire5

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir