ABD Savunma Bakanlığı, Sekizgen Şeklinde Bir UFO Düşürdüğünü Açıkladı [Video]
 1. Anasayfa
 2. Gizemli konular

ABD Savunma Bakanlığı, Sekizgen Şeklinde Bir UFO Düşürdüğünü Açıkladı [Video]

0

ABD Savunma Bakanlığı, Kanada sınırında bulunan Huron Gölü üzerinde tanımlanamayan uçan nesne (UFO) düşürüldüğünü açıkladı.

Türkiye Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin yaralarını sarmaya çalışırken, Kuzey Amerika’da bambaşka bir konuda önemli bir açıklama paylaşıldı. ABD hükümeti, Kanada sınırında bulunan Huron Gölü üzerinde tanımlanamayan uçan bir nesne düşürdüğünü açıkladı. Uçan nesnenin ilk olarak 11 Şubat Cumartesi günü tespit edildiği belirtildi.

ABD Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, söz konusu nesnenin 20 bin feet yüksekte düşürüldüğü duyuruldu. Pentagon yetkilileri, tanımlanamayan nesnenin sekizgen bir yapıya sahip olduğunu, askeri bir tehdit oluşturmadığını ifade ettiler.
Düşürülen hava aracının “uzaylılar” olduğuna ilişkin hiçbir delil yok

*Temsili görsel.

ABD’de yaşanan olayı “Uzaylılar Dünya’ya geldi.” olarak yorumlamak yanlış olur. UFO ifadesi, kelimenin tam anlamıyla ‘tanımlanamayan nesne’ olarak kullanılıyor ve bir uçan balon da tanımlanamadığında ‘UFO’ olarak kayıtlara geçiyor. Daha birkaç gün önce Çin’in kontrolden çıkan ve ABD tarafından düşürülen meteoroloji balonu da UFO olarak tanımlanmıştı. ABD’li yetkililerin de F-16’lar ile düşürülen UFO’nun Dünya dışından geldiğine dair hiçbir delil olmadığını belirttiklerinin altını çizelim.

Son birkaç günde 4 UFO düşürüldü

Pentagon’un açıklamasına göre Çin’e ait balonun düşürüldüğü 4 Şubat’tan bu yana, toplamda 4 adet UFO düşürüldü. Yetkililer, 10 Şubat’ta Alaska, 11 Şubat’ta Kanada ve 12 Şubat’ta Huron Gölü yakınlarında düşürülen UFO’ların 4 Şubat’ta düşürülen Çin balonundan daha küçük olduğunu açıkladılar. ABD Hava Kuvvetleri’nden bir general, bu UFO’ların ne amaçla Kuzey Amerika’ya geldiklerinin ve nasıl uçtuklarının bilinmediklerini belirtti.

ABD Kanada sınırında görülen UFO olduğu iddia edilen bazı görüntüler:

Kaynak: https://www.bbc.com/news/world-us-canada-64620064

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir