7. Koğuştaki Mucize yönetmeninin yeni Netflix filmi Beni Çok Sev yayınlandı
 1. Anasayfa
 2. Genel

7. Koğuştaki Mucize yönetmeninin yeni Netflix filmi Beni Çok Sev yayınlandı

0

Geçtiğimiz yıl yayınlanan ve büyük başarı yakalayan 7. Koğuştaki Mucize filminin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin’in yeni filmi Beni Çok Sev, Netflix‘te yayınlandı.

 
Hem Türkiye’de hem de dünyada en popüler video akış platformlarından birisi olan Netflix’in yeni yerli filmi Beni Çok Sev geçtiğimiz saatlerde yayınlandı.
 

Geçtiğimiz yıl yayınlanan ve büyük ses getiren 7. Koğuştaki Mucize filminin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin‘in yeni filmi Beni Çok Sev şu anda Netflix’te yayında. 2 saat 4 dakikalık bir süreye sahip olan filmin oyuncu kadrosunda ise Sarp Akkaya, Songül Öden, Ercan Kesal, Aleyna Özgeçen, Füsun Demirel, Güner Özkul ve Ushan Çakır gibi isimler alıyor. Filmin fragmanını ve konusunu aşağıda bulabilirsiniz.

Beni Çok Sev Fragman

Konusu: Bir yandan Konya kapalı cezaevinde gardiyan olarak çalışan Sedat, öte yandan aynı hapishanede mahkûm olarak yatan Musa. Bir gün Sedat’a verilen yeni görevle iki erkek, Musa’yı bir günlüğüne cezaevinden çıkararak Musa’nın köyüne kızını ziyaret etmesi için yola çıkarlar. 
 
Musa 14 yıldan sonra ilk kez eski karısı, annesi ve kendisini yabancı gibi gören kızı Yonca ile karşılaşır. Baba-kız bir gün boyunca her ne kadar birbirlerine yabancı olsalar da 14 yıl hiç geçmemiş gibi harika vakit geçirirler. 
 
Ama Musa’yı rahatsız eden bir durum vardır, yanlış giden bir şey, bir his… Alzheimer olan annesi gece yanına gelir ve bir anda hiç hasta olmamış gibi onu en derin yerinden vuracak acı gerçekleri açıklar. Yonca gerçek kızı değildir, kızı öldürülmüştür. Musa’nın hapishaneye dönmesi gerekir, ama ne kadar acıtsa da kızının başına ne geldiğini öğrenmek zorundadır.
 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir