1990’lardan Beri Kaçırılan İngiliz Kadının, Ruhunu Çalmak İstemiş
 1. Anasayfa
 2. Genel

1990’lardan Beri Kaçırılan İngiliz Kadının, Ruhunu Çalmak İstemiş

0

1990’lardan Beri Sürüngenler Tarafından Defalarca Kaçırılan İngiliz Kadının, Ruhunu Çalmak İstemiş

İngiliz kadın Samantha McDonald, 1990’lardaki ilk temasından bu yana sürüngenler tarafından defalarca kaçırıldığını iddia etti, ancak onu her aldıklarında hafızasını sildiler. 2014 Yılında Samantha, “This Mo ” adlı bir İngiliz talk şovuna davet edildi

İngiliz kadın Samantha McDonald, 1990’lardaki ilk temasından bu yana sürüngenler tarafından defalarca kaçırıldığını iddia etti, ancak onu her aldıklarında hafızasını sildiler. 2014 Yılında Samantha, Phillip Schofield ve Holly Willoughby ile röportaj yaptığı “This Morning” adlı bir İngiliz talk şovuna davet edildi. 1990’lardan beri yaşadığı bildirilen dünya dışı varlıklarla olan teması soruldu. Birlikte çalışan iki yabancı tür, griler ve Sürüngenler olduğunu söyledi.

Samantha McDonald, ilk temasından sonra 1990’lardan beri sürüngenler tarafından defalarca kaçırıldığını iddia etti

Kaçırılmalarından bahseden Samantha, uzaylılarla yapılan toplantının ayrıntılarını hatırlamadığını itiraf etti. Aslında onun anılarını silmişlerdi ve o sadece garip bir yerde olduğu hissini hatırlıyordu.

 

Ayrıca, uyandığında vücudunda iğne izleri, çizikler ve çürükler olduğunu söyledi.

Ayrıca oku:

Emekli ABD Ordusu Subayı, Gri Uzaylıların Diğer Gezegenlere Seyahat Etmek İçin İnşa Edilmiş ‘Biyo-Robotlar’ Olduğunu İddia Etti Kırmızı Gözlü Avustralyalı Kadın 1993’te Kaçırıldı Ve Dünya’yı İstila Edeceklerini Söyledi Kafalarında Boynuzları Olan İki Uzaylı 1996’da Brezilya’da Görüldü, Polis Tarafından Öldürüldü Gri Uzaylılar 1976’da İnsan Deneyi İçin Dört Adamı Kaçırdılar. Maine, BİZ

“Onlara benden ne istediklerini sordum ve beni ve ailemi almaya geldiklerini söylediler. Peşinde oldukları şey benim enerjim ve ruh özümdü. Neden bana geri dönüp durduklarını bilmiyorum. Şifa ve meditasyona girdiğim için enerjilerimle ilgili olduğunu düşünüyorum.”

Uzaylılar ruhunu çalmak istedi / Kaynak: Reptoids.com

Samantha, geri dönüşlerinden korkmadığını iddia etti. Dahası, dünya dışı ile temasından sonra, onu takip eden polis arabalarını fark ettiği için Dünya’da gözetim altında olduğuna ve siyah helikopterlerin sık sık evinin üzerinden uçtuğuna ikna oldu.

Samantha McDonald talk show’da: Bu Sabah Joanne Summerscales ile

Samantha, uzaylılar tarafından kaçırılanlar veya benzer bir deneyime sahip olanlar için bir destek grubu (AMMACH Projesi) yürüten Joanne Summerscales ile birlikte talk show’u ziyaret etti.

Joanne şov hakkında şok edici bilgiler paylaştı. Uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia eden bazı kişilerin temaslarının 48 saatinin hemen altında MRI taramalarından geçirildiğini ve vücutlarında el izleri gibi garip floresan izlerinin bulunduğunu söyledi.

Ayrıca, 2011 yılında, Los Angeles’taki Araştırma Merkezinde, Vücut Dışı Deneyimi incelemek için 20 gönüllünün işe alındığı araştırma yapıldı.

REM uykusunun bir evresine nasıl dalmaları ve vücut dışı bir deneyime sahip olmaları konusunda talimat verildi.

Baş araştırmacı Michael Raduga’ya göre, deneydeki katılımcıların yarısından fazlası başarılı oldu ve yedisi bu eyaletteki uzaylılarla iletişim kurabildi. Alexander adındaki gönüllülerden biri, bedeninden çıktığında hemen üç uzaylıyla tanıştığını söyledi.

“Sonra uzaylıları bulmaya çalıştım. Üçü gözlerimin önünde gerçekleşti. Prenses Yasemin gibi gözleri olan kurbağa yavrularından çok ‘ Şey ‘ filmindeki yaratıklara benziyorlardı. Beni korkutmak istediler, temas kurmak değil. Sonuç olarak, son derece korktum ve kendi bedenimde farkındalığa kavuştum.”

Yaklaşık 12 milyon Amerikalı, Kertenkele halkının (sürüngenlerin) ABD’yi yönettiğine inanıyor ve 90 milyonu uzaylıların varlığına inanıyor.

Ayrıca, 1500 kişinin katıldığı talk show tarafından yapılan kısa bir ankete göre, üç Britanyalıdan biri bir UFO gördü.

Referanslar:

Uzaylılar ruhumu çalmak istiyor: İngiliz kadın, ‘sürüngen’ uzaylılar tarafından defalarca kaçırıldığını iddia ediyor: Daily MailAlien Kaçırmaları Canlı Rüyalar Olabilir, Çalışma Gösteriyor: Yahoo News

Bu makale şu adresten yeniden yayımlanmıştır: howandwhys.com Creative Commons lisansı altında.

 

Kaynak: https://www.trendradars.com/history/show/45124/.

 

 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir