17 Yıl Sonra Ekranlara Geri Dönecek Friends Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı [Video]
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

17 Yıl Sonra Ekranlara Geri Dönecek Friends Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı [Video]

0

27 Mayıs‘ta ekranlara geri dönmeye hazırlanan Friends dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Friends: The Reunion fragmanı, dizinin hayranlarını memnun etmeye odaklanan özel bir yapım olacağını gösteriyor.

Eylül 1994-Mayıs 2004 tarihleri arasında yayınlanan 10 sezon boyunca dünya çapında bir fenomen haline gelerek dünyanın dört bir yanından milyonlarca hayrana ulaşan Friends, çok yakında yeni bölümleriyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

17 yıllık oldukça uzun bir aradan sonra ekranlara dönecek olan Friends, WarnerMedia‘nın çevrimiçi dizi ve film yayın servisi HBO Max‘te yayınlanacak ve dizinin ilk bölümü, 27 Mayıs itibarıyla hayranlarıyla buluşacak. HBO Max, yayınlanmasına bir hafta gibi kısa bir süre kalan Friends: The Reunion’ın resmi fragmanını yayınladı.

Friends: The Reunion, dizinin ana kadrosunu oluşturan Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer’ı 17 yıl sonra yeniden bir araya getiriyor. Ayrıca yapımda pek çok ünlü ismi de konuk oyuncu olarak göreceğiz.

Yayınlanan ilk Friends: The Reunion fragmanı, yalnızca dizinin içinden bölümler göstermekle kalmıyor, bazı kamera arkası görüntülere de yer veriyor. Fragmandan anladığımız kadarıyla Friends: The Reunion, sıradan bir devam dizisinden ziyade orijinal yapımın mirasına sahip çıkan özel bir yapım olacak.

Friends: The Reunion fragmanı

Kaynak :https://www.rollingstone.com/tv/tv-news/friends-reunion-special-trailer-1171661/

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap