10 yıl sonra ekranlara dönen korku filmi serisi Scream’in yeni filminden ilk fragman geldi!

Korku filmi dünyasının en popüler serilerinden birisi olan Sceam’in beşinci filminden ilk fragman geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

Korku filmi dünyasının en popüler serilerinden birisi olan Sceam’in beşinci filminden ilk fragman geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

İlk filmi 1996 yılında, dördüncü ve son filmi 2011 yılında yayınlanan gerilim korku türündeki Scream serisinin beşinci filminden ilk fragman geldi.

Fragmana baktığımızda aslında klasik Scream sahnelerinin birçoğunu görebiliyoruz. En azından şimdilik fragman bizlere ilk filmlerin tadını verecek gibi duruyor diyebiliriz. Bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Matthew Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett’in yönetmenliğini yapacağı Scream 5’in senaryosunu ise James Vanderbilt ve Guy Busick üstleniyor. Filmin vizyon tarihi ise 14 Ocak 2022. Oyuncu kadrosunda Neve Campbell, Courteney Cox, David Arquette, Dylan Minnette, Melissa Barrera, Jack Quaid ve Jenna Ortega gibi isimler bulunuyor.

Scream 5 İlk Fragman

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Call of Duty: Vanguard’ın hikaye fragmanı yayınlandı!

Android kullanıcıları Chrome’da istedikleri web sitelerini takip edebilecek