1 Çay Kaşığı Sirkeyi 1 Bardak Suya Karıştırıp İçince O Sorunu Geçirir

Elma sirkesi hakkında şaşırtıcı bir gerçek. Sadece 1 bardak suya 1 çay kaşığı ekleyerek içilen elma sirkesi bakın ne fayda sağlıyor

Elma sirkesi hakkında şaşırtıcı bir gerçek. Sadece 1 bardak suya 1 çay kaşığı ekleyerek içilen elma sirkesi bakın ne fayda sağlıyor

 

Elma Sirkesi günümüzün en faydalı besinlerinden biridir. Sadece onu salatalarınıza veya çorbalarınıza ekliyorsanız hata yapıyorsunuz.

Elma sirkesinin bilinmeyen başka faydaları da var.

Onedio Adlı internet sitesi lifebuzz‘u kaynak göstererek yayınladığı bir haberde elma sirkesinin pekte bilinmeyen faydalarını konu edinen bir haber yayınladı.

Buna göre elma sirkesiyle vücudunuza sağlayabileceğiniz yararlar şu şekildedir.

HAZIMSIZLIK PROBLEMİNE KARŞI ELMA SİRKESİ

Hazımsızlık sıkıntısı çektiğiniz anlarda kendisi birebir. Öyle ki; bir bardak içme suyuna bir çay kaşığı elma sirkesi karıştırıp içtikten sonra aşırı rahatlayabilirsiniz.

FAZLA KİLOLARA KARŞI ELMA SİRKESİ

Fazla kalorilerinden kurtulmak isteyenler elma sirkesi tüketebilir. Vücudunuzdaki fazlalıklardan bu şekilde kurtulabilirsiniz.

KARIN AĞRISINA KARŞI ELMA SİRKESİ

Karın ağrısı çekiyorsanız ve ağrıyı hafifletmek istiyorsanız, elma sirkesini deneyebilirsiniz. Bir bardak suyun içine bir çay kaşığı kadar sirke koyup içebilirsiniz.

BOĞAZ AĞRILARINA KARŞI ELMA SİRKESİ

Antibakteriyel özü sayesinde boğaz ağrılarında elma sirkesi çok iyi bir çözüm.

Elma sirkesinin vücudumuza sağlamış olduğu yararlar bu şekildedir. Elma sirkesinin salatalardan daha fazla işe yaradığını böylelikle anlamış olduk.

Ancak hatırlatmamız gereken bir uyarı var. Faydalarından söz etmiş olduğumuz elma sirkesi marketlerde satılan elma sirkeleri değildir.

Evde kendinizin hazırlayacağı doğal elma sirkesidir. Elma sirkesini yapmak hiç zor değildir.

Kaynak:https://www.ulusalpost.com/yasam/1-cay-kasigi-sirkeyi-1-bardak-suya-karistirip-icince-o-sorunu-gecirir-215060h.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

ABD Gıda ve İlaç Kurumu'na (FDA) bir rapor sunan Pfizer, mRNA tabanlı koronavirüs aşısının etkisinin aylar geçtikçe doğal bir şekilde azaldığını açıkladı.

Pfizer’dan Keyifleri Kaçıran ‘Aşı’ Açıklaması: Zamanla Etkisi Azalıyor

Google Haberler ana sayfaya nasıl eklenir sorusunu yanıtladık ve bu uygulama hakkındaki bilmeniz gereken detayları anlattık.

Google Haberler Ana Sayfaya Nasıl Eklenir?